Menü
Öykü Global Hakkında

Öykü Şirketler Grubu olarak; Gümrükleme, Lojistik ve Sigorta şirketlerini tek noktadan hizmet sağlamak suretiyle bünyesinde barındırarak müşterilerimizin maliyetlerini minimum, faydalarını maksimuma ulaştırmak için sektördeyiz.

Öykü Global olarak, dünyanın lider işletmelerinden en büyük B2B e-ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye’deki yetkili temsilcisi ve iş ortağıyız.

Yurt dışı pazarlara ulaşmak isteyen ihracatçılarımızın; depolamadan lojistiğe, gümrükten sigortaya kadar tüm süreçlerde yanında olup, dünyaya açılmayı hayal eden herkesi hayallerini gerçekleştirmeye davet ediyoruz.

KOBİ’lerin ve kuruluşların ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin gerekli araştırma ve analizleri yaparak, katma değerli hizmetleri geliştiriyor, işletmeleri Alibaba.com platformu üzerinden uluslararası pazarlara taşıyacak altyapı ve çözümleri 360 derece danışmanlık hizmeti olarak sunuyoruz.
Öykü Global Hakkında

ALIBABA.COM’A HEMEN ÜYE OLUN

Dünyanın en büyük B2B e-ticaret platformu olan Alibaba.com, üretici ve kobilerin ürünlerini yeni pazarlara sunmasını ve en güvenli şekilde tüketicilere ulaşmasını sağlıyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak ve ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmak için hemen başvurun!